ŽILINA: Polícia žiada o pomoc svedkov dopravnej nehody

0
994
Ak máte akékoľvek informácie, kontaktujte políciu.
Minulý týždeň v utorok 20. októbra pred siedmou hodinou ráno došlo v Žiline na miestnej komunikácii pri vstupe do fakultnej nemocnice s poliklinikou k dopravnej nehode, ako uvádza polícia na svojej sociálnej sieti.
Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že doposiaľ neznámy vodič viedol osobné motorové vozidlo, nezistenej značky, farby a evidenčného čísla v smere od ulice Nemocničná do areálu nemocnice. Následne malo dôjsť za doposiaľ presne nezistených okolností ku kolízii vozidla s chodkyňou, ktorá sa nachádzala pri stane pred vstupnými rampami do areálu nemocnice. Neznámy vodič motorového vozidla aj chodkyňa z miesta odišli. Po následnom ošetrení 39 ročnej chodkyne bolo zistené, že pri dopravnej nehode utrpela zranenia s doposiaľ presne nezistenou dobou práceneschopnosti.
Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody (vodiča, ktorý viedol neznáme vozidlo), aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru, prípadne priamo na okresnom dopravnom inšpektoráte Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline na tel. čísle 0961403517.
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ