Martinský primátor Danko bude diskutovať s obyvateľmi mestských častí

0
380
Primátor mesta Martin Ján Danko.

Martinský primátor Ján Danko navštívi koncom novembra a začiatkom decembra každú časť mesta a stretne sa s jej obyvateľmi.

Hovorkyňa mesta Zuzana Kalmanová sa vyjadrila, že Dni s mestskými časťami pokračujú po jarných diskusiách, ktoré priniesli množstvo podnetov a námetov na zlepšenie života v meste. „Už počas jarných stretnutí s Martinčanmi som prisľúbil, že osobne pôjdem do mestských častí, aby som mal možnosť skontrolovať riešenie problémov, respektíve nazbierať inšpiráciu na nové projekty mesta. Od 25. novembra postupne navštívim všetky mestské časti a verím, že obyvatelia nášho mesta si nájdu čas, aby sa so mnou porozprávali,“ povedal primátor Ján Danko.

Jesenná edícia Dní mestských častí začne v pondelok 25. novembra v mestskej časti Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany. „Primátor potom navštívi mestské časti Stred, Záturčie, Košúty, Podháj – Stráne, Sever a diskusie s obyvateľmi ukončí v Priekope. Všetky stretnutia budú o 16.00 h pred vybranou základnou školou v príslušnej mestskej časti, primátor mesta potom bude priamo v teréne a miestom následnej diskusie bude jedáleň základnej školy,“ dodala hovorkyňa mesta Martin Zuzana Kalmanová.

Peter Mikloš, zdroj: mesto Martin, TASR

ZANECHAŤ ODPOVEĎ