LIPTOV: Úspešná policajná akcia zameraná na drogy

0
57
Úspešná policajná akcia zameraná na drogy na Liptove.

Na základe operatívnych informácií vykonali liptovskomikulášski kriminalisti v uplynulých dňoch akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti, v okrese Liptovský Mikuláš.

V rukách policajtov skončil 33-ročný muž z Liptovského Mikuláša, ktorý podľa zistených informácií si mal od presne nestotožnenej osoby zadovážiť a prechovávať u seba bielu kryštalickú látku.

Podozrivý muž po predchádzajúcej výzve policajtom dobrovoľne vydal jednu zatavenú plastovú striekačku a tri uzatvárateľné plastové vrecká s obsahom bielej kryštalickej látky.

Zaistená látka bola zaslaná na kriminalistickú expertízu. Predbežným skúmaním časti zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedná minimálne 483 jednotlivým bežným dávkam drogy.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši obvinil 33-ročného muža zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi a zároveň spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ