LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody

0
54
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody.

Vo štvrtok 12. mája 2022 v čase okolo 16.50 hodine došlo na ceste prvej triedy, v okrese Liptovský Mikuláš k tragickej dopravnej nehode. Pri dopravnej nehode utrpel vodič motocykla zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 39 ročný vodič viedol motocykel značky YAMAHA po ceste prvej triedy, v smere od obce Liptovský Michal na obec Partizánska Ľupča. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin pri obci Partizánska Ľupča s motocyklom po prejazde pravotočivej zákruty narazil do ľavého zadného kolesa návesu, ktorý bol ťahaný nákladným motorovým vozidlom SCANIA a ktorého 48 ročný vodič odbočoval z hlavnej cesty vľavo, smerom na skládku tuhého komunálneho odpadu.

Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody (najmä posádky dvoch motorových vozidiel, ktoré počas odbočovania jazdnej súpravy stáli za ňou), aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru, prípadne aj na oficiálnu stránku polície na Facebooku
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ