ŽILINA: Obmedzenia prevádzky mestského úradu, vstup bude regulovaný

0
372
Prečítajte si oznam pre verejnosť.

Z dôvodu ochrany zdravia obyvateľstva proti šíreniu koronavírusu mesto Žilina upozorňujeme občanov, aby pri návšteve Mestského úradu v Žiline dodržiavali aktuálne protipandemické opatrenia. Vstup do klientskeho centra je naďalej regulovaný.

Otváracie hodiny sú od pondelka do piatka od 8.00 do 14.00 hod. V čase od 11.30 do 12.00 hod. sa v priestoroch klientskeho centra vykonáva pravidelná dezinfekcia, vtedy nie sú služby pre verejnosť k dispozícii.

Povinné je prekrytie dýchacích ciest respirátorom, dvojmetrové rozostupy a dezinfekcia rúk. Odporúčané je meranie telesnej teploty.

Obmedzený je aj počet klientov v jednom momente v klientskom centre, jedna osoba na 25 m². K jednému pracovníkovi pri priehradke môže pristupovať len jeden klient. V odôvodnených prípadoch môže kompetentný pracovník povoliť aj možnosť doprovodu.

Info pre záujemcov o očkovanie:

Očkovacie centrá na území mesta ponúkajú dostatok voľných termínov na očkovanie. Zoznam a rozpis centier s konkrétnym druhom vakcíny nájdete na stránke: ,,ZAvakcinovaný kraj“.

Peter Mikloš, zdroj a foto: mesto Žilina

ZANECHAŤ ODPOVEĎ