ŽILINA: Polícia pátra po totožnosti mŕtveho muža

0
358
Polícia v Žiline pátra po totožnosti mŕtveho muža.
V nedeľu 9. januára pred pol štvrtou hodinou ráno došlo v Žiline na ulici P. O. Hviezdoslava k dopravnej nehode, pri ktorej, žiaľ, vyhasol život muža doposiaľ nezistenej totožnosti.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 34 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Škoda v smere od ulice Košická. Následne došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k stretu vozidla s chodcom, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Alkohol u vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého chodca bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Polícia vykonáva všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom zistenia totožnosti nebohého chodca.

Popis muža: zdanlivý vek medzi 30 až 40 rokov, výška približne 160 cm, štíhla postava, podlhovastá tvár, krátke tmavé vlasy

Popis oblečenia: šuštiakové nohavice s bledým pásom po bokoch, dve tmavomodré bundy a pod nimi bledý sveter, pod nohavicami tepláky, na nohách obuté šedé prechodné topánky s vysokým členkom so zlatým logom

Akékoľvek informácie k totožnosti mŕtveho muža žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar PZ, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne aj na oficiálnu stránku Facebooku.
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ