TURČIANSKE TEPLICE: Výstrel zasiahol osobné vozidlo

0
691
Výstrel v Turčianskych Tepliciach zasiahol osobné vozidlo, v ktorom sa nachádzala matka s deťmi.
V nedeľu 26. septembra predpoludním prijala polícia oznámenie, že v Turčianskych Tepliciach mal niekto výstrelom zasiahnuť osobné motorové vozidlo, ktoré viedla 33 ročná žena. Okamžite po prijatí oznámenia sme vykonali všetky potrebné prvotné úkony a opatrenia za účelom ochrany života a zdravia.
V súvislosti s touto udalosťou polícia zadržala 69 ročného muža, ktorý bol po vykonaní potrebných procesných úkonov prepustený na slobodu, nakoľko odpadli dôvody zadržania v zmysle Trestného poriadku. Počas vyšetrovania sme zaistili jeho legálne držanú strelnú zbraň, ktorá bude zaslaná na expertízne skúmanie a zaistili sme aj zbrojný preukaz.
Vodička utrpela zranenia s doposiaľ presne nezistenou dobou liečenia. K zraneniu ďalších osôb, dvoch maloletých spolujazdcov, nedošlo. Škoda na vozidle bude upresnená počas vyšetrovania.
V predmetnom skutku prebieha vyšetrovanie vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia. Na prípade intenzívne pracujeme a vykonávame všetky potrebné úkony, ktorých súčasťou bude aj znalecké skúmanie, s cieľom jeho objasnenia a rozhodnutia v zmysle Trestného poriadku.
Z dôvodu možného zmarenia alebo sťaženia vyšetrovania nie je možné k prípadu poskytnúť žiadne bližšie informácie.
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ