ŽILINA: Občan začal žať trávu, ktorú radnica nestíha pokosiť

0
456
Bohumil Kostolný kosí vysokú trávu, s ktorou sa nevie vysporiadať žilinská radnica.

Čitateľský tip

Záväzok žilinského primátora Fiabáne, ktorý sľuboval obyvateľom kosiť častejšie, sa zaradil medzi ďalšie množstvo nesplnených sľubov (parkovacia politika, kauza Makyta a iné). Mesto sa borí vo vysokej tráve a ľudia sú bezradní.

Činu sa chopil obyvateľ Bohumil Kostolný, ktorý na sociálnej sieti najskôr zverejnil kritiku: „Dnes som hľadal 7 poslancov za Vlčince vo vysokej tráve, ktorá obyvateľom znepríjemňuje život. Nenašiel som ani jedného. Nevadí im, že na ich sídlisku je vysoká tráva? Bývajú tu vôbec? Viem, že občanom áno. Hlavne vodičom v zákrutách, ktoré sú prerastene trávou. O alergikoch radšej ani nerozprávam !!! Vážení, začnite sa starať o občanov, vašich voličov o kultúru ich bývania!!! Alebo už sa na nich zabúda? Nie sa fotiť pri vybudovanom priechode, či odstránenej kaluži. Za to sú platení ľudia na mestskom úrade. Vaše marketingové fotečky občanom nepomôžu“.

Žilina sa opäť „topí“ vo vysokej tráve, ľudia na primátorovi nenechávajú nitku suchu.

Následne sa sám chopil iniciatívy a zverejnil status a fotku, ako kosí vysokú trávu v blízkosti križovatky: Za rána za rosy na Vlčincoch sa kosí. Keď mesto s kosením otáľa, nemohol som sa na to pozerať a dnes som v rámci bezpečnosti a pomoci alergikom pokosil prvú križovatku ja. Ak sa nezačne kosiť v Žiline tak ako sa má, pokosím jednu križovatku každé ráno vlastnoručne. Už som pochopil prečo sa nekosí, po tom, ako som časť skosil, objavil sa bordel a neporiadok ešte z minulého roku. Kompetentní zobuďte sa prosím, občania platia dane z ktorých ste predsa platení“.

Peter Mikloš, zdroj a foto: FB Bomumil Kostolný

ZANECHAŤ ODPOVEĎ