LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody!

0
664
AK MÁTE INFORMÁCIE, POMÔŽTE PRI OBJASŇOVANÍ DOPRAVNEJ NEHODY.
Polícia v Liptovskom Mikuláši žiada svedkov o pomoc pri objasňovaní dopravnej nehody, ktorá sa stala v presne nezistenom čase od 20.00 hod. dňa 19. 04. 2021 do 18.45 hod. dňa 20. 04. 2021 na parkovisku obchodného centra STOP-SHOP v Lipt. Mikuláši, pred vchodom do predajne DaTaX Computers.
K dopravnej nehode došlo tak, že doposiaľ nezistený vodič na neznámom motorovom vozidle narazil do ľavej zadnej časti riadne odparkovaného osobného motorového vozidla značky SUZUKI IGNIS, modrej farby, liptovskomikulášskeho evidenčného čísla, ktoré bolo odparkované na vyznačenom parkovacom mieste na uvedenom parkovisku. Neznámy vodič nehodu neoznámil polícii a ani majiteľovi poškodeného vozidla a z miesta odišiel na neznáme miesto, čím si nesplnil povinnosti účastníka škodovej udalosti.
V súvislosti s objasňovaním uvedenej dopravnej nehody dopravní policajti žiadajú svedkov, aby akékoľvek informácie k uvedenej dopravnej nehode oznámili na bezplatnej policajnej linke 158 alebo priamo tu cez správu na Facebook-u.
-BA- zdroj a foto: FB Polícia SR – Žilinský kraj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ