ŽILINA: Pri nemocnici zriadili schránku na zber petičných hárkov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách

0
893
Ľubomír Sečkár (v strede) pri zbere petičných hárkov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách. (zdroj: FB Ľubomír Sečkár)

Čitateľský tip

Na plote vedľa kaplnky pri autobusovej zastávke Nemocnica na Ulici Vojtecha Spanyola v Žiline je už týždeň inštalovaná poštová schránka na zber petičných hárkov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách.

Podľa našich zistení je za projektom známy odborník na rodinnú a sociálnu politiku a správca Nadácie Pro Slovakia Ľubomír Sečkár. Na sociálnej sieti uviedol, že v Žilinskom kraji so svojimi priateľmi vyzbieral už 15,5 tisíca podpisov za vyhlásenie referenda.

Taktiež uvádza: V prípade, že máte záujem hárky odovzdať osobne v okresoch Žilina Bytča, neváhajte ma kontaktovať: lubomir.seckar@strana-hlas.sk, 0905 238 097″.

Poštová schránka na zber petičných hárkov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách je umiestnená pri kaplnke vedľa autobusovej zastávky Nemocnica v Žiline.

Podľa výpisu z katastra nehnuteľností budova, na ktorej je umiestnená schránka na zber petičných hárkov, patrí spoločnosti známeho Žilinčana Patrika Gromu, ktorý sa tým ani netají a na sociálnej sieti to aj verejne oznámil.

Volebný prieskum za marec 2021 (AKO)

Podľa posledného prieskumu verejnej mienky by vládna koalícia nezískala nadpolovičnú väčšinu v parlamente, čo je odrazom jej chaotickej politiky. Pozrite si v grafe, ktoré politické strany by sa dostali do parlamentu.

Prieskum agentúry AKO k 15. 03. 2021. (zdroj: sme.sk)

Peter Mikloš, zdroj a foto: FB Ľubomír Sečkár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ