Príbuzní Milana Lučanského prosia o pomoc, zháňajú dôležité informácie

0
206
Milan Lučanký. (foto: TASR/Pavol Zachar)

Príbuzní Milana Lučanského, ktorí spravujú facebookovu stránku po nebohom bývalom prezidentovi Policajného zboru zverejnili naliehavú prosbu k občanom o poskytnutie informácií, ktoré by odhalili príčinu jeho smrti.

„Stojíte pri nás od začiatku a vaša podpora nám veľmi pomáha. Chceli by sme vás poprosiť o pomoc objasniť niektoré udalosti.

Stála sú veľké nejasnosti z obdobia, keď bol generál Lučanský v nemocnici v Ružomberku. Veríme, že niekto má v mobile informácie alebo fotografie, ktoré by nám mohli pomôcť. Či už ide o dokumenty alebo o fotografie z chodby, z ulice, keď generála priviezla eskorta.

My nie sme politici ani novinári, preto vám zaručujeme 100 percentnú anonymitu, pretože chápeme, že doba je zlá a ide o citlivé udalosti. Zriadili sme preto anonymné úložisko, kam môžete nahrať čokoľvek, čo by mohlo pomôcť“, prosia občanov príbuzní Milana Lučanského na jeho facebookovej stránke a dodávajú, kde môžu občania poskytnúť dôležité informácie:

„Anonymné nahrávanie: https://upload.allformilan.sk/s/xYNH6jRyYmsYxMd

Email: anonym@allformilan.sk

Zároveň chceme poprosiť, ak máte odložené urážlivé správy (výhrážanie, novinové články, komentáre zo sociálnych sietí), prosíme vás o prezdieľanie, môžu nám do budúcna pomôcť: https://upload.allformilan.sk/s/qEJgbEgQW9BgaL6

Ďakujeme za pomoc a podporu.“

-AD-, zdroj: FB Milan Lučanský

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ