TVRDOŠÍN: Mesto bude vysielať živé prenosy zo štyroch odberných miest

0
1875
Mesto Tvrdošín bude vysielať živé prenosy zo štyroch odberných miest.

Celoplošné testovanie obyvateľstva na nový koronavírus v meste Tvrdošín sa počas nadchádzajúceho víkendu (7. – 8. novembra) uskutoční na siedmich odberových miestach. Pre niektoré z nich budú zabezpečené online prenosy. Mesto o tom informuje na oficiálnej webovej stránke.

Živé prenosy budú vysielať zo štyroch odberných miest, a to z mestskej plavárne, hotela, športovej haly a mestského kultúrneho strediska. „Obyvatelia tak budú mať prehľad o počte čakajúcich pred odberovými miestami a môžu sa rozhodnúť, kde sa pôjdu dať testovať,“ dodáva mesto.

Samospráva zdôrazňuje, že obyvatelia sa môžu dať otestovať na ktoromkoľvek odberovom mieste, no z dôvodu plynulosti testovania odporúča využiť odberové miesto vo svojej mestskej časti. Občania Tvrdošína sa majú možnosť otestovať v miestnom hoteli a v športovej hale, pre mestskú časť Krásna Hôrka je určené odberné miesto v kine. „Pre občanov sídliska Medvedzie a mestskej časti Medvedzie sú zabezpečené odberné miesta v mestskom kultúrnom stredisku, v mestskej plavárni, Strednej odbornej škole lesníckej a v materskej škole v Medvedzí,“ konkretizovala tvrdošínska samospráva.

Vykonávanie odberov bude na všetkých odberných miestach v Tvrdošíne od 8.00 h do 19.30 h.

-BA- zdroj: TASR, foto: Mesto Tvrdošín

ZANECHAŤ ODPOVEĎ