HRUŠTÍN: Polícia hľadá svedkov lúpeže!

0
287
Ak máte akékoľvek informácie o incidente, kontaktujte políciu.

Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie futbalových fanúšikov, ktorí sa v stredu 16. septembra 2020 v čase okolo 18.30 hodine na aute Renault Clio vracali z futbalového zápasu z Námestova.

Na ceste v obci Hruštín ich zablokovali doposiaľ neznámi maskovaní páchatelia dvoma motorovými vozidlami Peugeot 5008, bielej farby a VW Golf, čiernej farby s poľskými evidenčnými číslami a z vozidla im odcudzili rôzne veci, ako uviedla polícia na svojej sociálnej sieti.

V tejto súvislosti sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou, aby vodiči a svedkovia, ktorí dňa 16. septembra 2020 v čase od 18.00 hodiny do 19.30 hodiny prechádzali cestou z Oravského Podzámku do Námestova a späť, a majú kamerové záznamy zachytávajúce daný úsek cesty prípadne v tom čase prechádzajúce motorové vozidlá, aby tieto záznamy, či informácie poskytli polícii.

Polícia vopred ďakuje za pomoc a zdieľanie. Akékoľvek informácie k predmetnej veci volajte na číslo 158 alebo napíšte súkromnú správu na Facebooku – Polícia SR – Žilinský kraj.

-BA- zdroj a foto: Polícia Slovenskej republiky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ