Jubilejný 10. ročník podujatia Sever proti Juhu už v júni na futbalovom štadióne v Závodí

0
892

Tlačová správa

Máte radi futbal? Tak neváhajte a prihláste sa na futbalový turnaj Sever proti Juhu. Počas júna sa fanúšikovia a hráči tohto športu stretnú na futbalovom štadióne v Závodí, kde si zmerajú svoje sily. Podujatie s podtitulom Žilinčania sa bavia futbalom organizuje mesto Žilina v spolupráci s MŠK Žilina. Štartovné je zdarma!

   Futbalové zápasy budú prebiehať od 22. do 23. júna 2017 na futbalovom štadióne v Závodí. Aj v tomto roku sa môžu do športovej akcie zapojiť školy, kluby, úrady, organizácie, firmy i partie. Prihlásiť sa môžete na internetovej stránke www.sport.zilina.sk.
   Každé prihlásené mužstvo odohrá jeden zápas, ktorý bude trvať cca 30 minút, v závislosti od počtu prihlásených družstiev. Hrať sa bude v zostave štyria hráči a brankár, pričom striedanie hráčov je ľubovoľné.
   Žilinčania sa bavia futbalom od roku 2008. V minulom roku sa futbalových zápasov zúčastnilo viac ako 500 športovcov rôznych vekových kategórií. Víťazstvo si odniesli „severania“, ktorým sa podarilo zdolať „južanov“ výsledkom 196:120. Svoj náskok zvýšili o 3 body a aktuálne skóre je 6:3 v prospech Severu. Jubilejný 10. ročník ukáže, či sa Juhu konečne podarí zdolať Sever a upraviť tak vzájomné skóre.
   Partermi podujatia sú Pivovar Černá Hora a Intersport. Všetkých vás srdečne pozývame!


PhDr. Pavol Čorba, hovorca mesta

ZANECHAŤ ODPOVEĎ